więcej

Wykaz komitetów wyborczych zgłoszonych do rejestracji Komisarzom Wyborczym w Siedlcach I i II

Stan na dzień: 2024-02-15 godz: 16:00

wykaz.xlsx

wykaz.pdf

L.p. Organ rejestrujący Znak sprawy Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status Data statusu Adres strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.1.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE KWW GOSPODARZ W GMINIE Emilia Magdalena Ługowska   Nowe Opole gm. Siedlce Zarejestrowany 2024-02-02 07:58  
2 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.2.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY RYBACZEWSKIEJ KWW BR Iga Łucja Grzebisz   Borki-Sołdy gm. Wiśniew Zarejestrowany 2024-02-02 07:59  
3 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.3.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁASKARZEW MOJE MIASTO KWW ŁASKARZEW MOJE MIASTO Ernest Paweł Stępień   Łaskarzew m. Łaskarzew Zarejestrowany 2024-02-02 07:53  
4 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.4.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA KWW GRZEGORZA ARASYMOWICZA Katarzyna Arasymowicz   Serpelice gm. Sarnaki Zarejestrowany 2024-02-02 07:56  
5 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.5.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KOMAR KWW PRZEMYSŁAWA KOMAR Łukasz Mikołajewicz   Podnieśno gm. Suchożebry Zarejestrowany 2024-02-02 07:59  
6 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.6.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU ŁASKARZEWA KWW DLA ROZWOJU ŁASKARZEWA Henryk Paszkowski   Łaskarzew m. Łaskarzew Zarejestrowany 2024-02-02 07:53  
7 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.7.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WASILCZUKA KWW SŁAWOMIRA WASILCZUKA Jadwiga Renata Wasilczuk   Siedlce gm. Korczew Zarejestrowany 2024-02-02 07:56  
8 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.8.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ KWW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ Dominika Księżopolska   Siedlce gm. Mokobody Zarejestrowany 2024-02-02 07:57  
9 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.9.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DRUŻBY KWW EWY DRUŻBY Jolanta Ścięgosz   Miedzna gm. Miedzna Zarejestrowany 2024-02-02 07:55  
10 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.10.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA KWW LEPSZA GMINA Zofia Góral   Marysin gm. Kotuń Zarejestrowany 2024-02-02 07:57  
11 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.11.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO FILIPIUKA KWW JERZEGO FILIPIUKA Anna Desperat   Bejdy gm. Olszanka Zarejestrowany 2024-02-02 07:56  
12 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.12.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SAMORZĄDOWCY KWW AKTYWNI SAMORZĄDOWCY Joanna Ewa Mielcarz   Długa Szlachecka gm. Halinów Zarejestrowany 2024-02-02 07:54  
13 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.13.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ W GMINIE SUCHOŻEBRY KWW NOWA JAKOŚĆ W GMINIE SUCHOŻEBRY Sławomir Krzysztof Starzewski   Krynica gm. Suchożebry Zarejestrowany 2024-02-02 07:58  
14 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.14.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GROCHOWSKIEGO KWW TOMASZA GROCHOWSKIEGO Ola Grochowska   Kępa gm. Kotuń Zarejestrowany 2024-02-02 12:26  
15 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.15.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU KWW RAZEM DLA ROZWOJU Justyna Reda   Wielgolas gm. Latowicz Zarejestrowany 2024-02-02 13:09  
16 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.16.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA STRZALIŃSKIEGO KWW RADOSŁAW STRZALIŃSKI Katarzyna Dziewulska   Dąbrówka Ług gm. Skórzec Zarejestrowany 2024-02-02 12:30  
17 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.17.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK PŁOCHOCKI KWW JACEK PŁOCHOCKI Sylwia Monika Płochocka   Kępa gm. Kotuń Zarejestrowany 2024-02-02 12:28  
18 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.18.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KGW „WALERÓW” KWW KGW WALERÓW Hanna Zdzisława Celej   Walerów gm. Sokołów Podlaski Zarejestrowany 2024-02-02 12:33  
19 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.20.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY SUCHOŻEBRY KWW NA RZECZ ROZWOJU GMINY SUCHOŻEBRY Paulina Strzalińska   Krześlin gm. Suchożebry Zarejestrowany 2024-02-02 12:53  
20 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.19.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK KWW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK Stanisław Leszczyński   Kruszew gm. Korytnica Zarejestrowany 2024-02-02 13:12  
21 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.22.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KWIATKOWSKIEJ KWW BOŻENY KWIATKOWSKIEJ Łukasz Kwiatkowski   Parysów gm. Parysów Zarejestrowany 2024-02-02 13:07  
22 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.21.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR KWW JANUSZA KUR Anna Motel   Nowa Wieś gm. Sokołów Podlaski Zarejestrowany 2024-02-02 12:34  
23 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.23.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA TRĘBICKIEGO KWW LESZKA TRĘBICKIEGO Agnieszka Trębicka   Siedlce gm. Paprotnia Zarejestrowany 2024-02-02 12:50  
24 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.24.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT KWW NASZ POWIAT Jacek Piotr Kuźniarski Małgorzata Wirginia Piwowarczyk Nowe Iganie mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-02 12:39  
25 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.25.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZARZĄDZANIE BEZ POLITYKI KWW ZARZĄDZANIE BEZ POLITYKI Bożena Araszkiewicz   Stanisławów gm. Stanisławów Zarejestrowany 2024-02-02 13:13  
26 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.26.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SOKOŁOWA KWW RUCH SOKOŁOWA Bogdan Hałucha   Sokołów Podlaski m. Sokołów Podlaski Zarejestrowany 2024-02-02 13:03  
27 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.27.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA TOŁTYŻEWSKIEGO KWW MICHAŁA TOŁTYŻEWSKIEGO Katarzyna Tołtyżewska   Czuchów gm. Platerów Zarejestrowany 2024-02-02 12:58  
28 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.28.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA DĄBROWSKIEGO „ŁĄCZY NAS SOKOŁÓW” KWW KRZYSZTOFA DĄBROWSKIEGO Elżbieta Dąbrowska   Sokołów Podlaski m. Sokołów Podlaski Zarejestrowany 2024-02-02 13:19  
29 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6042.1.2024 KOMITET WYBORCZY SPOKOJNA WIEŚ KW SPOKOJNA WIEŚ Marek Szczepan Sankowski Anna Weronika Kostyra Damianów mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-02 14:21  
30 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.29.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS OBYWATELI KWW GŁOS OBYWATELI Marcin Bieniawski   Mrozy gm. Mrozy Zarejestrowany 2024-02-02 14:32  
31 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.30.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA GĄSKI KWW WIESŁAWA GĄSKI Anna Rawiak-Gąska   Borowie gm. Borowie Zarejestrowany 2024-02-02 15:32  
32 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.31.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA KĘMPKA KWW EMILIA KĘMPKA Kamil Szymon Kęmpka   Przywory Małe gm. Domanice Zarejestrowany 2024-02-02 15:32  
33 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.32.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA” KWW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA” Zbigniew Władysław Spychalski   Sulejówek m. Sulejówek Zarejestrowany 2024-02-06 08:33  
34 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.33.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KOWALEWSKIEGO KWW HUBERTA KOWALEWSKIEGO Marianna Jadwiga Kowalewska   Chodów gm. Siedlce Zarejestrowany 2024-02-07 09:38  
35 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.34.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA JANA BOCIANA KWW ZBIGNIEWA JANA BOCIANA Lidia Pawłowska   Sokołów Podlaski m. Sokołów Podlaski Zarejestrowany 2024-02-07 09:36  
36 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.36.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECH KLEPACKI KONSEKWENTNIE DLA GMINY WODYNIE KWW WOJCIECH KLEPACKI KONSEKWENTNIE DLA GMINY Kamil Stanisławowski   Oleśnica gm. Wodynie Zarejestrowany 2024-02-07 09:40  
37 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.35.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KRUKA KWW MARIUSZA KRUKA Mariola Teresa Kruk   Trzemuszka gm. Kotuń Zarejestrowany 2024-02-07 09:12  
38 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.37.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY DLA GMINY WODYNIE KWW STRAŻACY DLA GMINY WODYNIE Kamil Piotr Parobczy   Wodynie gm. Wodynie Zarejestrowany 2024-02-07 09:08  
39 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.38.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY KWW ODNOWA GMINY Hanna Jadwiga Onaszkiewicz   Miedzna gm. Miedzna Zarejestrowany 2024-02-06 08:34  
40 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.39.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWEK W SERCU KWW SULEJÓWEK W SERCU Edyta Ferst   Sulejówek m. Sulejówek Zarejestrowany 2024-02-06 08:33  
41 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.41.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ KWW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ Stefan Franciszek Iwanowski Janina Iwanowska Nowa Kornica mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-07 09:41  
42 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.40.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SOBOLEW KWW RAZEM DLA GMINY SOBOLEW Jan Błachnio   Sobolew gm. Sobolew Zarejestrowany 2024-02-06 08:35  
43 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.47.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM Marek Karol Rudka Arkadiusz Woźniak Mrozy mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-06 08:38  
44 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.43.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE KWW WSPÓLNA DROGA WWE Halina Grażyna Ulińska Mariola Jagodzińska Węgrów mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-06 08:37  
45 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.42.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GARWOLIN” KWW RAZEM DLA GMINY GARWOLIN Hanna Przybysz   Wola Rębkowska gm. Garwolin Zarejestrowany 2024-02-06 08:25  
46 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.44.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO KWW IRENEUSZA PIOTRA WYSZYŃSKIEGO Olga Wyszyńska   Tchórznica Szlachecka gm. Sabnie Zarejestrowany 2024-02-07 09:29  
47 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.45.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI SOSIŃSKIEJ KWW KINGI SOSIŃSKIEJ Robert Jarosław Kożuch   Stanisławów gm. Stanisławów Zarejestrowany 2024-02-06 08:31  
48 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.46.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KWW NASZA GMINA Jarosław Marek Nagadowski   Trzcianka gm. Wilga Zarejestrowany 2024-02-06 08:32  
49 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.48.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY MOKOBODY KWW MIESZKAŃCY GMINY MOKOBODY Agnieszka Rytel   Kisielany-Żmichy gm. Mokobody Zarejestrowany 2024-02-07 09:15  
50 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.49.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA KWW ŁĄCZY NAS GMINA Małgorzata Szydłowska   Wilga gm. Wilga Zarejestrowany 2024-02-06 08:32  
51 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.51.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT KWW TWÓJ POWIAT Tadeusz Kosobudzki Maria Jolanta Bakuła Brzóze mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-06 08:38  
52 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.50.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KWW NASZA GMINA Grzegorz Niedziółka   Domanice-Kolonia gm. Domanice Zarejestrowany 2024-02-07 09:27  
53 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.52.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KWIATKOWSKIEGO NASZA GMINA MACIEJOWICE KWW TOMASZA KWIATKOWSKIEGO NASZA GMINA Justyna Ewa Kwiatkowska   Podstolice gm. Maciejowice Zarejestrowany 2024-02-06 08:30  
54 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.53.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA STO PROCENT KWW GMINA NA STO PROCENT Edward Rek   Dębe Wielkie gm. Dębe Wielkie Zarejestrowany 2024-02-06 08:28  
55 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.54.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINY ŁUBIAN KWW ALBINY ŁUBIAN Grażyna Kołodziejczyk   Pilawa gm. Pilawa Zarejestrowany 2024-02-06 08:30  
56 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.55.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA WIEŚ KWW ZJEDNOCZONA WIEŚ Jakub Babik   Wola Korycka Dolna gm. Trojanów Zarejestrowany 2024-02-06 08:29  
57 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.56.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEDNARCZYK KWW BEDNARCZYK Maria Bednarczyk   Mokobody gm. Mokobody Zarejestrowany 2024-02-07 09:07  
58 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.57.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA KWW JANA SŁOMIAKA Małgorzata Wójcik   Wólka Okrąglik gm. Kosów Lacki Zarejestrowany 2024-02-07 09:43  
59 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.58.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY DMOWSKIEJ-PACZUSKIEJ KWW DOROTY DMOWSKIEJ-PACZUSKIEJ Oliwia Anna Paczuska   Siedlce gm. Mokobody Zarejestrowany 2024-02-07 09:40  
60 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.59.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETY DANILUK KWW WIOLETY DANILUK Agnieszka Ewa Malczuk   Bolesty gm. Olszanka Zarejestrowany 2024-02-07 09:42  
61 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.61.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA KWW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA Iwona Beata Szelech Barbara Elżbieta Grzesiuła Hołubla mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-07 08:48  
62 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.60.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL OKRZEJA WSZYSCY WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY WIERZBNO KWW DOWWDDGW Edyta Agnieszka Okrzeja   Wyczółki gm. Wierzbno Zarejestrowany 2024-02-06 08:57  
63 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.62.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA WALENTKA KWW RAFAŁA WALENTKA Ewa Anna Walentek   Mrozy gm. Mrozy Zarejestrowany 2024-02-06 11:59  
64 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.63.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ŁASKARZEWA KWW RAZEM DLA ŁASKARZEWA Paulina Grudzień   Łaskarzew m. Łaskarzew Zarejestrowany 2024-02-06 09:20  
65 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.64.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA NIEMIRKI KWW KRZYSZTOFA NIEMIRKI Justyna Elżbieta Niemirka   Niemirki gm. Jabłonna Lacka Zarejestrowany 2024-02-07 08:51  
66 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.65.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SUKIENNIKA KWW MARCINA SUKIENNIKA Iwona Sukiennik   Hipolitów gm. Halinów Zarejestrowany 2024-02-06 12:09  
67 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.66.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA JEZNACHA KWW PRZEMYSŁAWA JEZNACHA Martyna Jeznach   Okuniew gm. Halinów Zarejestrowany 2024-02-06 12:03  
68 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6042.2.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE CENTRUM INTEGRACYJNO ANIMACYJNE KW STOWARZYSZENIE CIA Marek Kusak Anna Paśnik Łaskarzew mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-06 11:16  
69 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.67.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIĘDALSKIEGO KWW MARKA ZIĘDALSKIEGO Dorota Paziewska   Melanów gm. Łaskarzew Zarejestrowany 2024-02-06 11:46  
70 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.68.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” KWW „ZGODA DLA POWIATU” Agnieszka Paprocka Marta Wyszomirska Sokołów Podlaski mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-07 08:56  
71 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.69.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚLEDZIEWSKIEGO KWW GRZEGORZA ŚLEDZIEWSKIEGO Andrzej Krzysztof Śledziewski   Wąsy gm. Kałuszyn Zarejestrowany 2024-02-06 11:26  
72 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.71.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE KWW SIENNICZANIE Robert Jurkowski   Siennica gm. Siennica Zarejestrowany 2024-02-06 11:07  
73 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.70.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA KOKOSZKI KWW MATEUSZA KOKOSZKI Anita Kinga Kostrzewa-Kokoszka   Gwizdały gm. Łochów Zarejestrowany 2024-02-06 12:25  
74 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.72.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA KWW ZIELONA GMINA Magdalena Dorota Górska   Łęka gm. Stanisławów Zarejestrowany 2024-02-06 12:31  
75 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.73.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE KWW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE Edyta Jasek   Życzyn gm. Trojanów Zarejestrowany 2024-02-06 12:17  
76 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.74.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOJTCZUKA KWW DARIUSZA WOJTCZUKA Paweł Cabaj   Olszanka gm. Olszanka Zarejestrowany 2024-02-07 08:57  
77 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.75.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WICHROWSKI-DOBRA PRZYSZŁOŚĆ KWW WICHROWSKI-DOBRA PRZYSZŁOŚĆ Karolina Wichrowska   Dobre gm. Dobre Zarejestrowany 2024-02-06 12:38  
78 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.77.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRASUSKIEGO KWW PIOTRA KRASUSKIEGO Andrzej Leszek Krasuski   Siedlce gm. Skórzec Zarejestrowany 2024-02-07 08:59  
79 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.76.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA 2030 KWW GMINA 2030 Alina Lepiarska   Mińsk Mazowiecki gm. Mińsk Mazowiecki Zarejestrowany 2024-02-06 12:40  
80 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6042.3.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KW STOWARZYSZENIE SWS Mirosław Kryński Anna Magdalena Glinka Mokobody mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-07 09:01  
81 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.78.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA REPKI” KWW „NASZA GMINA REPKI” Agnieszka Jolanta Górska   Repki gm. Repki Zarejestrowany 2024-02-07 09:05  
82 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.79.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUCEWICZA KWW MARIUSZA KUCEWICZA Katarzyna Żuromska   Łosice gm. Łosice Zarejestrowany 2024-02-07 09:04  
83 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.82.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA HAPUNOWICZA ZGODA I ROZWÓJ KWW TOMASZA HAPUNOWICZA ZGODA I ROZWÓJ Dariusz Marek Cegiełkowski Mariusz Jacek Gruda Siedlce mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-07 08:46  
84 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.80.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWW DLA DOBRA GMINY Anna Derkacz   Stara Kornica gm. Stara Kornica Zarejestrowany 2024-02-07 09:05  
85 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.81.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZE JUTRO” KWW LEPSZE JUTRO Zuzanna Barbara Wierzba   Jaczewek gm. Dobre Zarejestrowany 2024-02-06 14:05  
86 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.83.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY KWW POTRAFIMY, WIEMY, CHCEMY Maria Rudnicka   Jakubów gm. Jakubów Zarejestrowany 2024-02-06 14:14  
87 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.84.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁASKARZEW PRZYSZŁOŚCI KWW ŁASKARZEW PRZYSZŁOŚCI Michał Piotr Sereja   Łaskarzew m. Łaskarzew Zarejestrowany 2024-02-06 14:12  
88 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.85.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŃSKA GMINA DIALOGU I KOMUNIKACJI KWW MIŃSKA GMINA DIALOGU I KOMUNIKACJI Grażyna Krupska   Kolonia Janów gm. Mińsk Mazowiecki Zarejestrowany 2024-02-06 14:54  
89 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.86.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN KWW BEATA JERZMAN Robert Pańczak   Łosice gm. Stara Kornica Zarejestrowany 2024-02-07 09:06  
90 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.87.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FUNDUSZE, INWESTYCJE, ROZWÓJ KWW FUNDUSZE, INWESTYCJE, ROZWÓJ Judyta Joanna Wysocka   Krześlin gm. Suchożebry Zarejestrowany 2024-02-07 10:15  
91 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.88.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KRYSIAKA KWW GRZEGORZA KRYSIAKA Klaudia Dąbrowska   Przewóz Nurski gm. Ceranów Zarejestrowany 2024-02-07 10:05  
92 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.89.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WOLSKIEGO - GOSPODARZYĆ ROZSĄDNIE KWW RYSZARDA WOLSKIEGO GOSPODARZYĆ ROZSĄDNIE Sławomir Jerzy Sobiepanek   Głęboczyca gm. Dobre Zarejestrowany 2024-02-09 08:20  
93 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.90.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ KWW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ Karol Nojszewski   Korytnica gm. Korytnica Zarejestrowany 2024-02-09 08:22  
94 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.92.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI KWW AKTYWNI Krzysztof Wielądek   Dobre gm. Dobre Zarejestrowany 2024-02-09 08:22  
95 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.91.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EKOLOGIA I ROZWÓJ JARTYPOR KWW EKOLOGIA I ROZWÓJ JARTYPOR Paweł Gago   Jartypory gm. Liw Zarejestrowany 2024-02-09 08:21  
96 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.93.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA REDOSZA KWW LESZKA REDOSZA Krystyn Wołynko   Węgrów m. Węgrów Zarejestrowany 2024-02-09 08:23  
97 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.94.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRABEK 2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRABEK 2024 Piotr Grabek   Węgrów m. Węgrów Zarejestrowany 2024-02-09 08:23  
98 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.95.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Tomasz Kobziński   Zgórze gm. Miastków Kościelny Zarejestrowany 2024-02-09 08:24  
99 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.96.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARYLKI KOBYLIŃSKIEJ KWW MARYLKI KOBYLIŃSKIEJ Marek Krzysztof Kobyliński   Sokołów Podlaski gm. Sterdyń Zarejestrowany 2024-02-07 11:21  
100 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.97.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE KWW ZGODA I POROZUMIENIE Grzegorz Stefan Kobyliński Karol Marian Mucha Sokołów Podlaski mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-07 11:46  
101 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.98.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY PRZESMYKI KWW SOŁECTW GMINY PRZESMYKI Tadeusz Zalewski   Kamianki-Wańki gm. Przesmyki Zarejestrowany 2024-02-07 11:01  
102 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.99.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY PRZESMYKI KWW SAMORZĄDU GMINY PRZESMYKI Tadeusz Jan Zalewski   Górki gm. Przesmyki Zarejestrowany 2024-02-07 11:00  
103 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.101.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA DUSZCZYKA KWW STANISŁAWA DUSZCZYKA Justyna Duszczyk   Zglechów gm. Siennica Zarejestrowany 2024-02-09 08:25  
104 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.100.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KWW PONAD PODZIAŁAMI Sylwia Pasiak   Krzesk-Królowa Niwa gm. Zbuczyn Zarejestrowany 2024-02-07 11:31  
105 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.102.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA CISZKOWSKIEGO KWW ADAMA CISZKOWSKIEGO Kamil Kania   Halinów gm. Halinów Zarejestrowany 2024-02-09 08:28  
106 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.103.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK KWW MARZENY ŚWIECZAK Robert Wojciech Stanaszek   Garwolin m. Garwolin Zarejestrowany 2024-02-09 08:25  
107 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.104.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA GMINY ZBUCZYN KWW SPOŁECZNICY DLA GMINY ZBUCZYN Małgorzata Jóźwik   Krzesk-Królowa Niwa gm. Zbuczyn Zarejestrowany 2024-02-07 11:34  
108 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.105.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KACZMAREK KWW BOŻENY KACZMAREK Lucyna Niemyjska   Grodzisk gm. Sabnie Zarejestrowany 2024-02-07 11:36  
109 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.106.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MIESZKAŃCÓW GMINY LATOWICZ KWW „MIESZKAŃCÓW GMINY LATOWICZ Andrzej Zenon Łodyga   Waliska gm. Latowicz Zarejestrowany 2024-02-09 08:29  
110 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.110.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŃSKIE FORUM KWW MIŃSKIE FORUM Dariusz Kulma Małgorzata Zakrzewska Mińsk Mazowiecki mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-09 08:30  
111 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.107.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KOSIOREK KWW ALEKSANDRY KOSIOREK Radosław Kosiorek   Ryczyska gm. Miastków Kościelny Zarejestrowany 2024-02-09 08:31  
112 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.109.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA OGRZEWAŁY KWW RYSZARDA OGRZEWAŁY Edward Ogrzewała   Żochy gm. Kosów Lacki Zarejestrowany 2024-02-07 12:25  
113 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.108.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” KWW STRAŻAK Joanna Barbara Geresz   Kobylany gm. Stara Kornica Zarejestrowany 2024-02-07 12:39  
114 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.111.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA KOTUŃ KWW ŁĄCZY NAS GMINA KOTUŃ Agata Kaczyńska   Kotuń gm. Kotuń Zarejestrowany 2024-02-07 12:47  
115 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.112.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA TO PRZYSZŁOŚĆ KWW ZGODA TO PRZYSZŁOŚĆ Łukasz Cieśla   Kownacica gm. Sobolew Zarejestrowany 2024-02-09 08:28  
116 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.113.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA TOMASZKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KT Michał Niezgoda   Korytnica gm. Trojanów Zarejestrowany 2024-02-09 08:32  
117 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.114.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA TERLIKOWSKIEGO KWW MARCINA TERLIKOWSKIEGO Anna Terlikowska   Myrcha gm. Wiśniew Zarejestrowany 2024-02-07 13:09  
118 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.115.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK DARIUSZ JONCZAK KWW MAREK DARIUSZ JONCZAK Magdalena Brzeźnicka   Garwolin m. Garwolin Zarejestrowany 2024-02-09 08:32  
119 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.117.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KILISZEK PRZYJAZNA GMINA KWW ANETY KILISZEK PRZYJAZNA GMINA Dariusz Wiśnicki   Żelechów gm. Żelechów Zarejestrowany 2024-02-09 08:43  
120 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.116.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW” KWW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW” Bogdan Jan Doliński Joanna Katarzyna Mazurek-Rogalska Grębków mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-09 08:39  
121 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.118.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA WIEŚ KWW PRZYJAZNA WIEŚ Tomasz Sterniczuk   Drażniew gm. Korczew Zarejestrowany 2024-02-09 10:57  
122 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.119.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY KWW GMINA STOCZEK TO MY Tomasz Gołębiewski   Stoczek gm. Stoczek Zarejestrowany 2024-02-09 08:44  
123 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.121.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ORZEŁOWSKIEGO KOCHAM SIEDLCE KWW GRZEGORZA ORZEŁOWSKIEGO KOCHAM SIEDLCE Jarosław Krzymowski Artur Przemysław Krawiecki Siedlce mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-09 10:48  
124 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.120.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI STOJADŁA KWW STOJADŁA Rafał Ajdacki   Choszczówka Stojecka gm. Mińsk Mazowiecki Zarejestrowany 2024-02-09 08:45  
125 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.122.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK KWW EWY CZĘŚCIK Rafał Krzysztof Pluchrat   Zawady gm. Ceranów Zarejestrowany 2024-02-09 10:44  
126 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.123.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE Paweł Żak Agnieszka Serej Unin - Kolonia mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-09 08:42  
127 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.124.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ ZMIANA KWW TERAZ ZMIANA Robert Zaliwski Andrzej Suchenek Łochów mazowieckie Zarejestrowany 2024-02-09 08:38  
128 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.125.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA PODBIELSKA KWW MONIKA PODBIELSKA Jarosław Podbielski   Wierzbice Górne gm. Repki Zarejestrowany 2024-02-09 10:51  
129 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.126.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALINOWSKI WÓJTEM KWW KALINOWSKI WÓJTEM Jacek Kalinowski   Dębe Wielkie gm. Dębe Wielkie Zarejestrowany 2024-02-09 08:14  
130 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.127.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY LASKOWSKIEJ KWW AL Marcin Sitnicki   Kałuszyn gm. Kałuszyn Zarejestrowany 2024-02-09 08:15  
131 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.129.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA NASZEJ GMINY” KWW DLA NASZEJ GMINY Teresa Kazimiera Gałązka   Dobre gm. Dobre Zarejestrowany 2024-02-09 08:12  
132 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.128.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA MARZENA WITOWSKA KWW AGNIESZKA MARZENA WITOWSKA Mariusz Witowski   Mroczki gm. Kałuszyn Zarejestrowany 2024-02-09 08:16  
133 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.130.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GÓJSKIEJ KWW ELŻBIETY GÓJSKIEJ Jerzy Abramowski   Kałuszyn gm. Kałuszyn Zarejestrowany 2024-02-09 08:15  
134 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.131.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZYŻEWSKIEGO KWW ARKADIUSZA CZYŻEWSKIEGO Joanna Natalia Szmigiel   Kałuszyn gm. Kałuszyn Zarejestrowany 2024-02-09 08:18  
135 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.132.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYMUZY DLA GMINY SIEDLCE KWW ANDRZEJA RYMUZY DLA GMINY Julia Ewa Rymuza   Stok Lacki gm. Siedlce Zarejestrowany 2024-02-09 10:40  
136 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.133.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOMOROWSKIEGO KWW ŁUKASZA KOMOROWSKIEGO Katarzyna Jaczewska   Wyględówek gm. Wierzbno Zarejestrowany 2024-02-09 08:16  
137 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.134.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO KWW MARIUSZA KUBICKIEGO Anna Zofia Kubicka   Korytnica gm. Korytnica Zarejestrowany 2024-02-09 08:17  
138 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.135.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM KWW WSZYSCY RAZEM Dorota Ewa Araszkiewicz   Stanisławów gm. Stanisławów Zarejestrowany 2024-02-09 08:18  
139 Komisarz Wyborczy w Siedlcach I DSD.6043.136.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA BIELANY KWW SAMORZĄDNA GMINA BIELANY Krystyna Adela Czyżewska   Jeruzale gm. Bielany Zarejestrowany 2024-02-09 10:37  
140 Komisarz Wyborczy w Siedlcach II DSD.6043.137.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ŻELAZOWSKIEJ KWW KATARZYNY ŻELAZOWSKIEJ Marzenna Teresa Leszczyńska   Liw gm. Liw Zarejestrowany 2024-02-09 08:19