Informacja Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Siedlcach o zawieszeniu bezpośredniej obsługi interesantów

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Siedlcach informuje

Uprzejmie informujemy, że zgodnie §  22 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 861 ze zm.) do odwołania pracownicy Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Siedlcach wykonują pracę zdalnie. W związku z powyższym zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów, w tym również w zakresie przyjmowania korespondencji oraz udostępniania dokumentów.

Wszelkie sprawy do Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Siedlcach prosimy zgłaszać w miarę możliwości w następujący sposób:

- telefonicznie (nr telefonu: 600 973 530),

- za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail: Pokaż adres e-mail),

- za pośrednictwem platformy ePUAP (adres: /2g472aywep/SkrytkaESP).

W przypadku konieczności złożenia dokumentów w oryginale lub braku możliwości kontaktu we wskazanych wyżej formach, korespondencję prosimy kierować za pośrednictwem operatorów pocztowych na adres: Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 38, 08-110 Siedlce.

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  11-10-2021 13:29

  Wprowadził:

  Krzysztof Osik

 • Data modyfikacji

  11-10-2021 13:30

  Wprowadził:

  Krzysztof Osik

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij