• Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 18 lutego 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Ceranów, Olszanka, Sarnaki, Siedlce, Suchożebry, Miasta; Siedlce i Sokołów Podlaski, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dnia 18 lutego 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Dębe Wielkie, Dobre, Grębków, Latowicz, Liw, Miedzna, Mińsk Mazowiecki, Stanisławów, Stoczek, Wilga, Miasta i Gminy; Halinów, Żelechów, Sulejówek i Węgrów oraz do Rady Powiatu Węgrowskiego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dnia 4 lutego 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Borowie, Dobre, Garwolin, Górzno, Miastków Kościelny, Sobolew i Stanisławów; Miasta i Gminy Halinów, Miasta; Garwolin, Łaskarzew, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek i Węgrów, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 4 lutego 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Kotuń, Mokobody, Repki, Sokołów Podlaski, Stara Kornica i Wiśniew; Miasta i Gminy Łosice; Miasta Sokołów Podlaski; Rady Powiatu Łosickiego i Siedleckiego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dnia 28 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Latowicz, Łaskarzew, Parysów, Pilawa, Wierzbno, Miasta i Gmin Łochów oraz Miasta Węgrów, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 28 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Jabłonna Lacka, Sabnie, Sarnaki, Sokołów Podlaski, Stara Kornica, Sterdyń oraz Miasta i Gminy: Kosów Lacki, Łosice i Mordy
 • Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dnia 21 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Dębe Wielkie, Jakubów, Korytnica, Liw, Łaskarzew, Mińsk Mazowiecki, Miasta i Gminy: Halinów, Łochów oraz Miasta Łaskarzew, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r
  Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 21 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Ceranów, Kotuń, Mokobody, Olszanka, Sterdyń, Wiśniew oraz Miasta i Gminy Łosice, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dnia 14 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Dębe Wielkie, Dobre, Górzno, Jakubów, Korytnica, Latowicz, Liw, Mińsk Mazowiecki, Trojanów, Miasta i Gminy: Halinów, Mrozy, Pilawa, oraz Miasta Sulejówek i Węgrów, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 14 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Ceranów, Mokobody, Sabnie, Stara Kornica, Siedlce, Skórzec, Suchożebry i Wiśniew, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.